کیسه توری بسته بندی راشل

کیسه های توری بسته بندی محصولات

امروزه صنعت بسته بندی یکی از مهمترین روشهای مهم بازاریابی در کسب و کار است. بسته بندی تنها برای محفوظ نگه داشتن محصول نیست، بلکه زمینه را برای برندینگ یک شرکت و یا کارخانه فراهم می کند. این کیسه های توری راشل از جنس پلی اتیلن هستند که به روش بافت حلقوی بافته می شوند، که جنس این مواد و نوع بافت آن باعث قدرت، مقاومت و استحکام بالای این کیسه ها می شوند. همینطور تولید این کیسه ها با استفاده از نخ های پهن پلی اتیلن باعث لطافت بیشتر این کیسه ها می شود.

 

کیسه های توری سیب زمینی
کیسه های توری سیب زمینی

 

تنوع کیسه های بسته بندی

این کیسه ها برای بسته بندی انواع مرکبات، سیب زمینی، پیاز، کلم و بسیاری دیگر از محصولات کشاورزی و باغی مناسب می باشند. داشتن نخ سرکیسه که با کشش نخ به راحتی گره خورده و نیازی به دوخت سرکیسه می باشد ازمزایای دیگر این محصول بسته بندی می باشد.

 

کیسه های توری پیاز
کیسه های توری پیاز

 

 

 

زیبایی، تنوع رنگ و سهولت در تهویه هوا در کیسه و جلوگیری از فاسد شدن محصول، تخلیه خاک و ضایعات از منافذ، نمایان بودن اندازه و شکل محصول به صورت کامل در کیسه، باعث افزایش میزان رغبت مشتریان به خرید این محصول برای بسته بندی محصولات کشاورزی خود در سراسر دنیا شده است. بنا به این دلایل، استفاده از این کیسه ها جایگزین کیسه های قدیمی کاملا پوشیده و یا بافت شطرنجی در قاره اروپا شده است.

 

زیبایی محصولات کشاورزی مانند خیار، کلم، هویج، پیاز و سیر و همرنگ شدن و یا تضاد کامل آن ها با رنگ کیسه ها، زیبایی خاصی به بسته بندی این محصولات می دهد و باعث کشش خریداران به این محصولات بسته بندی می گردد.

 

تنوع در سایز این کیسه ها نیز زمینه را برای استفاده در هر شرایطی از فروشندگان عمده تا مصرف کنندگان نهایی که قصد خرید یک بسته کوچک را دارند نیز فراهم می نماید.

 

کیسه های توری گردو

 

 

 

 

ویدیوی نمونه بسته بندی های راشل شرکت اکسیرساز شمال

اخبارمعرفی محصول

توری پرتقالتوری پیازتوری راشلتوری سیب زمینیتوری کلمخرید توری پیازخرید توری سیب زمینیخرید توری کلمخرید کیسه پرتقالخرید کیسه پیازخرید کیسه سیب زمینیخرید کیسه کلمکیسه بسته بندیکیسه بسته بندی پیازکیسه بسته بندی سیب زمینیکیسه بسته بندی کلمکیسه پیازکیسه راشلکیسه کلمنگهداری پیازنگهداری سیب زمینینگهداری کلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *