اهمیت بسته بندی

امروزه صنعت بسته بندی یکی از مهمترین روشهای مهم بازاریابی در کسب و کار است. بسته بندی تنها برای محفوظ نگه داشتن محصول نیست، بلکه زمینه را برای برندینگ یک شرکت و یا کارخانه فراهم می کند. از دید خریدار همیشه کیفیت یک محصول با نوع بسته بندی آن در ارتباط است.

کیسه های بافت راشل علاوه بر استحکام از نمای خوبی هنگام بسته بندی برخوردارند.

کیسه های توری

این کیسه ها از جنس پلی اتیلن هستند که به روش بافت حلقوی بافته می شوند. جنس این مواد و نوع بافت ان باعث قدرت، مقاومت و استحکام بالای این کیسه ها می شوند.

همینطور تولید این کیسه های توری راشل با استفاده از نخ های پهن پلی اتیلن باعث لطافت بیشتر این کیسه ها می شود.

این کیسه ها برای بسته بندی انواع مرکبات، سیب زمینی، پیاز، کلم و بسیاری دیگر از محصولات کشاورزی و باغی مناسب می باشند.

داشتن نخ سرکیسه که با کشش نخ به راحتی گره خورده و نیازی به دوخت سرکیسه نمی باشد ازمزایای دیگر این محصول بسته بندی می باشد.

کیسه های بافت راشل مناسب برای بسته بندی انواع میوه و صیفی جات

زیبایی، تنوع رنگ و سهولت در تهویه هوا در کیسه و جلوگیری از فاسد شدن محصول، تخلیه خاک و ضایعات از منافذ، نمایان بودن اندازه و شکل محصول به صورت کامل در کیسه، باعث افزایش میزان رغبت مشتریان به خرید این محصول برای بسته بندی محصولات کشاورزی خود در سراسر دنیا شده است.

بنا به این دلایل امروزه در سرتاسر دنیا خصوصا اروپا استفاده از این مدل کیسه ها و خصوصا کیسه های بافته شده به روش راشل مرسوم است و به عنوان یک روش بسته بندی استاندارد که قابلیت حفظ محصولات بسته بندی شده را دارد ، جایگزین کیسه های معمولی شناخته شده می باشد.

زیبایی محصولات کشاورزی مانند خیار، کلم، هویج، پیاز و سیر و همرنگ شدن و یا تضاد کامل آن ها با رنگ کیسه ها، زیبایی خاصی به بسته بندی این محصولات می دهد و باعث کشش خریداران به این محصولات بسته بندی شده می گردد.

تنوع در سایز این کیسه ها نیز زمینه را برای استفاده در هر شرایطی از فروشندگان عمده تا مصرف کنندگان نهایی که قصد خرید یک بسته کوچک را دارند نیز فراهم می نماید.

کیسه های بافت راشل مناسب برای بسته بندی گردو

 خرید انلاین

 جهت خرید کیسه های توری راشل و دیگر محصولات اکسیر ساز شمال می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا بصورت انلاین ازاین لینک اقدام به خرید نمایید.

منبع: اکسیرساز شمال

 

 

معرفی محصول

توری پیازتوری راشلتوری سیب زمینیخرید توری پیازخرید توری سیب زمینیخرید توری کلمخرید کیسه سیب زمینیخرید کیسه کلمکیسه بسته بندیکیسه پیازکیسه توریکیسه راشلنگهداری سیب زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهخدماتسفارشتماس با ما