بالکنی :

بالکن خانه، فضای خوبی است که با تزئین آن زیبایی و طراوت را به ساختمان تان بیاورید. برای سبز کردن بالکن می‌توانید از باکس‌های گل، گلدان‌های آویزی، گیاهان رونده و گلدان‌های زمینی استفاده کنید. با این حال، برای داشتن یک انتخاب درست، شناخت دوام گل‌ها و طو ل زمان گلدهی آن‌ها ضروری است. ‏

گیاهانی که در بالکن‌ها استفاده می‌شوند باید مقاومت به گرما را داشته باشند چون نه فقط آفتاب بلکه گرمای خروجی از ساختمان، گرمای کولر و انعکاس نور خورشید فضای زیست آنها را گرم می‌کند. در بالکن‌هایی که رو به خیابان واقع شده‌اند بایستی گیاهان مقاوم به گرد و غبار و آلودگی هوا انتخاب شوند.

همچنین پیچ‌های مقاوم و گیاهان رونده و همیشه سبز می‌توانند سایبانی خوب برای ایجاد یک فضای خنک و باطراوت در بالکن شما باشند. بنابراین استفاده از آن‌ها در بالکن را به شما توصیه می‌کنیم. گل کاغذی، نیلوفر، مو چسب، عشقه، گل انارک، اقاقیا، پیچ امین الدوله گزینه‌های خوبی برای داشتن یک بالکن سبز هستند.

 

 

گیاهان گلدار

گیاهان گل دار با غنچه‌های رنگارنگ هم می‌تواند بالکن شما را چشم نوازتر کنند. یکی از گیاهان به شدت نور دوست، شمعدانی است که این روزها فصل گلدهی آنها هم رسیده و می‌توانید گلدان‌های شمعدانی را با آویز مخصوص از طنابی در بالکن تان آویزان کنید.‏ گل محبوبه شب هم همانطور که از نامش پیداست، در تمام شب تا سحر رایحه‌ای دلپذیر در فضا پخش می‌کند. اما اطلسی و یاس رونده در طول روز باز هستند و عطر افشانی می‌کنند. تلفیق این دو باعث می‌شود که هم در شب و هم در روز ساختمانی معطر داشته باشید.‏ اگر در مکان‌های آفتابی و گرم‎ ‎زندگی می‌کنید، بهتر است از گیاهان یکساله و دوساله‌ای مثل تاج خروس، تاج خروس برگی، بگونیای همیشه گل دار، داوودی، تاتوره، جعفری، شب بوی پاکوتاه، آفتاب پرست، رازک ژاپنی، گل کاغذی یک ساله ،گل جاوید، سیلن، خورشیدی، همیشه بهار، آهار، انواع شاه پسند و…. استفاده کنید. اما در مکان‌های نیمه سایه گیاهانی از قبیل گل حنا، فلوکس، زنبق رشتی (همیرو کالیس)، پروانش (پریوش)، پیچ تلگرافی، بنفشه معطر رشد و نمو می‌کنند. مکان‌های کاملا سایه هم مثل راهروها یا خانه‌هایی که چندان نورگیرنیست، برای گیاهانی مانند پتوس، انواع فیلو دندرون، مارچوبه زینتی، برگ بیدی، مارانتا و… که آپارتمانی هستند، مناسبند.‏ اما در شمال کشور و مناطقی که رطوبت بالاست شمعدانی و بگونیا و فوکسیا بسیار خوب رشد می‌کنند. درست برعکس مناطقی مثل شهرهای بزرگ که رطوبت کم است و می‌توان از گیاهانی که به گرما مقاوم هستند، مثل شمعدانی‌های رنگ‌های صورتی، قرمز، بنفش و بگونیای همیشه گلدار استفاده کرد.

 

 

درختچه‌های همیشه سبز

در زمستان، بالکن شما می‌تواند باغچه خوبی برای نارنج باشد. نارنج سرمای زمستان را تا حد زیادی تحمل می‌کند اما در مناطقی مانند تهران و کرج در زمستان باید شاخه‌ها و برگ‌های نارنج‌های جوان را به وسیله نایلون پوشاند. اما انواع چندساله این گیاه نیاز به پوشش زمستانه ندارند. نارنج درختی است همیشه سبز، خزان نمی‌کند و فضای بالکن را در تمام طول سال سبز و زنده نگه می‌دارد. ‏درختچه‌های زیتون هم دائمی هستند و در گلدان مانند یک درختچه سبز و زیبا بدون مراقبت خاصی خانه شما را سبز می‌کنند. زیتون و نارنج هر دو به گلدان نسبتا بزرگی احتیاج دارند.زیتون یک مزیت دیگر هم دارد و آن این است که نیاز به رسیدگی و آبیاری زیادی نخواهد داشت. چون مقاوم است. فقط این گیاه به آب زیاد و غرقابی شدن ریشه حساس است و نباید زیاد به آن آب داد.

 

 

 

Разнообразие текстур

 

Anti Bird Net

Fence Net

Shade Net 80%

Shade Net 60%

Shade Net 50%

обзор

Производственная компания "Эксир Сазе Шомал" как крупнейший и наиболее профессиональный производитель пластиковых сеток методом кольцевого плетения ткани, начала свою деятельность в Иране в 1381(2002)   году. В 1393(2014) году, с целью развития новой отрасли, в стране была создана производственная компания "Полимер Бафте Бабол" . Теперь эти две компании с квалифицированным персоналом и двадцатилетним опытом управления сотрудничают вместе, и не только полностью обеспечивают страну данным продуктом, но и экспортируют (как напрямую, так и через посредников) в страны Центральной Азии, Европы и Америки, и в этой области конкурируют с международными компаниями. Ассортимент продукции, изначально представлявший все виды упаковочных мешков, был расширен как качественно, так и количественно. Сейчас продукция включает в себя затеняющие сетки, сетки для строительной безопасности, сетки-заборы, сетки для сбора урожая,  ветрозащитные и противоградовые сетки, сетки от птиц, сетки "Меш" и другие изделия.

Связаться с Нами

Template Design:Websazan